Tábory


Tábořiště

V letošní roce se vydáme na nové tábořiště Lomy, které spravuje 176. pionýrský skupina Vlčata. Tábořiště se nachází v Jihočeském kraji, v oblasti České Kanady, a to nedaleko Člunku u Kunžaku.
Tábořiště je velmi podobné našemu – žádná zděná budova, bez elektřiny a vodovodu, na tož pak televize. Děti i vedoucí spí ve stanech s podsadou. Jídlo se připravuje v dřevěné kuchyni. Vaříme si sami, děti se aktivně zapojují do veškeré práce na táboře – vaření, příprava dřeva, pumpování vody, hlídky atd. Dále jsou zde kadibudky, vojenská umývárna, hangár jako jídelna, sklad nářadí atd.

Více informací a fotek k tábořišti: https://www.vlcata.cz/taboriste

Pošta

Každý den kromě neděle vyzvedáváme poštu, kterou poctivě předáváme dětem. Snažím se, aby i děti vám zaslaly nějaké to psaní. Prosíme, pište dětem často, zvlášť těm nejmladším. Na sraz můžete donést už napsané dopisy na první dny. Budete – li posílat balíky, pošlete prosím dopředu zprávu, ať víme, že balík máme čekat a přihlásit se o něj na poště. Všechny balíky na táboře se otevírají společně a rozdělují všem táborníkům

Adresa

Jméno účastníka
LT Severka
Člunek
Poste Restante
738 61 Člunek

Vybavení

Nějakej text o vybavení asi to mužem vzít z propozic. Co brát a nebrat.