Kdy?

10. - 11.8. 2013

Přibližně jednou za tři roky pořádáme pro rodiče víkend na našem tábořišti. Také letos jsme pro Vás takový den připravili. Tentokrát ho netradičně zařazujeme na konec tábora. Přijeďte s námi a se svými dětmi tedy letos strávit příjemný den na divokém západě a ochutnejte atmosféru tamějšího života.

A co Vás čeká?

Divoký západ? Jakoby nestačily šarvátky mezi zdejšími kovboji. Bandité, drsný život. A indiáni? Jejich život je také plný nástrah a překážek. A do toho všeho přijíždí situaci zkomplikovat vojsko! Doufejme, že s pomocí zdravého rozumu se nám podaří celou tu vřavu uklidnit. Snad si potom i vy budete moci vychutnat poklidný večer v casinu, baru, tee pee či v indiánské sauně.

- Aktivně si s námi zahrajete a zasoutěžíte.

- Oddechnete v nádherném prostředí

Proto si nezapomeňte naplánovat také přespání. Večerní program Vám nemůže utéct.

Co s sebou?

- Dobové oblečení. Nechceme Vás zatěžovat ničím složitým. Přijíždíte jako vojenská posádka. Pokud máte modré kalhoty (případně rifle) a k tomu bílé tričko. My Vám dodáme slušivé vojenské kšandy a šátek. Hodláte-li se ještě vylepšit, budeme rádi. Minule jsme byli mile překvapeni!

- Pokud vlastníte stan, vezměte jej, pokud ne, půjčíme Vám. Nezapomeňte na spacák a karimatku, můžete využít i tu, kterou Vaše dítko na táboře má. Ve stanu ji nepotřebuje.

- Přibalte ešus nebo misku, rozhodně lžíci a hrníček.

- Zvolte dle počasí vhodnou obuv, ráno rozhodně něco do mokré trávy. Holínky oceníte, pokud je nemáte, přežijete též.

- S sebou vezměte také plavky (důležité), pokrývku hlavy a teplejší oblečení na večer

- Nezapomeňte na dobrou buchtu, my se na ní celý tábor těšíme

program:

10:00 Do té doby se k nám prosím dopravte. V lese Vás odchytne náš „parking man“ a ukáže, kde můžete zastavit. Na louku prosím nesjíždějte. Jednak pohled na tábor se třiceti auty není nijak romantický, jednak určitě máte rádi svoje auto.

Dopoledne Příchod vojska, zajetí místního obyvatelstva, obhlídka městečka a ležení, boj s vojskem.

Oběd Dostanete všichni.

Odpoledne Život na divoké západě,

ochutnávka táborových činností.

Předbalení kufrů.

Večeře Opět v naší režii.

Večer Bar, Casino, Tee pee, sauna

Noc Zpěv, povídání, ...

Nedělní ráno Snídaně v trávě?

Dopoledne Balení kufrů

Vycházka pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí balit.

Pro siláky – pomoc při balení tábora, balení stanů,

nakládání vlečky a kuchyně

Oběd Pro všechny

Po obědě Dobalení, 15:00 naložení Avie a odjezd do Evropy

 

* Nezapomeňte si prosím včas zajistit oblečení na akci - bílá košile s dlouhým rukávem - nejlépe volná (tričko), modré kalhoty (rifle), od nás dostanete šátek a kšandy. Pokud by někdo z Vás měl jakékoli jiné vhodné oblečení - vojenský kabát, modrou vestu, klobouk, ... bude vítán. Pokud případně můžete něco z toho zapůjčit na tábor, ozvěte se prosím.

* Potřebujeme znát předem počet lidí, kteří přijedou na den pro rodiče. Předpokládáme, že Vás bude jako obvykle většina, přesto pro nákup potravin je tato informace pro nás důležitá co nejpřesnější.

* Náklady na stravu na tuto akci jsou vysoké a nechceme o tuto částku ochudit děti z táborového rozpočtu. Proto Vás při příjezdu požádáme o úhradu stravy. Připravíme pro Vás oběd, večeři v rámci baru, snídani a nedělní oběd. Předběžná částka na dospělou osobu je 100,- na sobotu + 50,- na neděli na osobu. Předškolní děti neplatí.

32. PTO Severka