Tábor 2017 - Jak vycvičit draka

Milí bratři,

ať už jste ze severozápadních ostrovů či jihovýchodních ostrovů, na tom nesejde. Jako vůdce Tchán Vás všechny žádám, abyste nejpozději dne 22. 7. dorazili na ostrov Ťuťo.
Boj s draky se začíná ubírat na špatnou stranu, tedy tu jejich. Vyšlete ze svých řad své nejlepší bojovníky, abychom to s nimi jednou pro vždy skoncovali! Za své zásluhy v bitvách se odměníme dle přání bojovníků, ale s mírou Smile Padlým se odměníme řádným pohřbem a odměnu vyplatíme rodině, i to se občas stane těm nejlepším z nejlepších.
Vezměte si s sebou jen to co je nezbytně nutné, ale nejezděte zase nalehko, počasí bývá někdy nemilosrdně kruté. Pro ty, co si nejsou stále jisti co s sebou, nebo si chtějí zkontrolovat, jestli na nic nezapomněli, přikládám stránku se seznamem věcí pro zapomnětlivce.,
Abychom se nepletli s ostatními kmeny, které zrovna nemáme moc v lásce a oni nás taky ne. Tak přikládám další papír, kde je nakreslen jeden z našich bojovníků. Snažte se držet nákresu. Můžete si to upravit, ale v mezích zachování barevného celku. 

17522424_10208544011265056_174828655_o.png

Propozice ke stažení zde! V propozicích najdete všechny důležité informace, potřebné papíry a přihlášky. Letos opět vybíráme 2 kusy přihlášek (Lužánecká přihláška + náš dodatek k přihlášce), prosím odevzdávejte oba kusy zároveň do 31. 5.!