o nás

Hudbu vnímáme už v prenatálním věku. Malé děti na ni spontánně reagují a fascinují je všechny zvukové a hudební nástroje. S přibývajícím věkem se děti začnou více stydět a mnozí dospělí zpívají raději už jen ve sprše.

A přesto je to tak jednoduché. Hrát si, naslouchat, broukat si a prozpěvovat, notovat si, pohybovat se v rytmu, muzicírovat, tančit nabo jen relaxovat.

HUDEBNÍ ŠKOLKA - Nechte své děti vnímat hudbu už od malička. U nás si s hudbou pohrají, prožijí si ji, naučí se základům elementární nauky a spolu s ámi se později rozhodnou, které její části se chtějí věnovat. Bude-li to zpěv, tanec, hra na hudební nástroj nebo třeba jen poslech.

HUDEBNÍ ŠKOLA - Rytmus, intonace, dynamika - to vše je jistě potřeba. Na prvním místě je ale vztah k hudbě. Zajímavě tvořené lekce se snaží zábavnou formou výuky děti k práci v prvé řadě motivovat.

MUZIKÁL - Hudba mnohé z nás rozpohybuje. Nezáleží na tom, zdali se pustíme do baletu, stepu či rokenrolu. Důležitá je radost z pohybu. A pro ty, kteří se nemohou rozhdnout, zdali dát přednost tanci, zpěvu či divadlu, je tu muzikál, který vše kombinuje.

Muzikanti přijímají děti školního i předškolního věku a to k výuce hry na nástroje, tanci, zpěvu i divadlu. Děti pracují v kurzech individuálně stejně jako v jakékoli jiné hudební škole.

Navíc však několikrát do roka spolupracují na soustředěních na společných vystoupeních a akcích.